MAŁY PIĘKNY WSCHÓD „250km” – LISTA STARTOWA

LISTA STARTOWA

do IX edycji zawodów w 2024

Aktualizacja: 09.02.2024; godz. 18:00

 

 

  

NAZWISKO i IMIĘMIASTOFORMUŁA JAZDYOPŁATA REJESTRACYJNAOPŁATA
STARTOWA
OSOBA TOWARZYSZĄCAOPŁATA OSOBY TOWARZYSZĄCEJ
Barańska DanutaWarszawa
OPEN
Barycki MaciejParczewOPEN120200
Bednarczuk JarosławLudwinOPEN120200
Bednorz IreneuszLipno
OPEN
120200
Buczek ArturBrzozówOPEN120
Bułka RomanCięcinaOPEN
Diachenko VitaliiLublinOPEN
Dobrowolski PiotrLegionowoOPEN120200
Dobrowolski WojciechLubartówOPEN
Drozd DanielRzeszów
OPEN
120
Dziadura RenataWólka HyżneńskaOPEN120200
Dziura ŁukaszZabratówkaOPEN120
Gładki RobertLegionowoOPEN120200
Gnych PawełWrocławOPEN120200
Golonka WojtekParczewOPEN120
Gugulski AntoniWarszawaOPEN120
Iwanek GrzegorzŚwidnik
OPEN
120
Janiak ŁukaszŁuków
SOLO
Karłowicz MaciejWarszawa
SOLO
120
Karwowski MaciejŁomża
OPEN
120Kinga Moenke-Karwowska
Kiliszek DawidZajezierzeOPEN120200
Klik KrystianWaliły Stacja
OPEN
120
Komoszyński MarcinTrzcianka k. WilgiSOLO120200
Kopeć MarcinWarszawaOPEN120
Kuć KamilWarszawaOPEN
Longosz JacekWrocławOPEN120200
Longosz PawełTrzebowniskoOPEN120200
Łuba DamianŁomża
OPEN
120
Łuba PawełWarszawa
SOLO
Maleszyk JacekLublinOPEN120200
Marczak PawełSulejówekOPEN120200
Mazurek DanielWarszawa
OPEN
Mazurkiewicz WojciechWarszawaOPEN120200
Mikiciuk Anna
Lublin
OPEN
120
Motyka Ernest
Radom
OPEN
120
Nowak MarekPiasecznoOPEN120200
Nowak TomaszKatowiceOPEN120200Halina Nowak
Nowosadzki Michał
Lublin
OPEN
120200
Oleksiak AdrianOżarów MazowieckiOPEN120200
Oleksik Artur
Kielce

OPEN
120200
Olesiński RobertCzeladźOPEN120
Orybkiewicz Marcin
Rzeszów
OPEN
Sabina Orybkiewicz
Ozimek Paweł
Puławy
OPEN
120
Rekiel AndrzejLublinOPEN120200
Sadowski WiktorFalatyczeOPEN120200
Serafiński Krzysztof
Nowogród
OPEN
Katarzyna Serafińska
Sibik EwelinaLubieńOPEN120200
Stankiewicz Paweł
Tomaszowice
SOLO
Stankowski MarcinKwirynówOPEN120200
Szpakowski Eugeniusz
Otwock
OPEN
120
Ślemp MirosławSzklaryOPEN
Tchórz MirosławPałecznicaOPEN120200
Wałecki Dawid
Jasieniec
OPEN
120200
Warszawski Jarosław
Lublin
SOLO
120
Wawer MichałKurówOPEN120200
Wąsowski KrzysztofMińsk MazowieckiOPEN
Weber AdrianParczewOPEN
Widełka MichałWarszawaOPEN120
Wieczorek PiotrWłodawaOPEN120200
Wójcik TomaszPuchaczówOPEN120
Wróblewski PawełOżarów MazowieckiOPEN120200
Zieliński Tomasz
Jabłonna
OPEN
Żurek Łukasz
Bielawa
OPEN

Kolejna aktualizacja: 23.02.2024 godz. 18:00