PIĘKNY WSCHÓD „500 km” – LISTA STARTOWA

 

LISTA STARTOWA

DLA IX EDYCJI ZAWODÓW 2024

Aktualizacja: 09.02.2024; godz. 18:00

 

NAZWISKO I IMIĘMIASTOFORMUŁAOPŁATA REJ.OPŁATA
START.
OSOBA TOW.OPLATA OS. TOW.
Andrzejczak JacekJarocinSOLO
Antosz Mateusz
Warszawa
OPEN
Baran MarekKońskieOPEN120300
Błażej Andrzej
Toruń
SOLO
Bogdanowicz DawidGubinSOLO120300
Bram De DonderWroclawOPEN120300
Burakowski DariuszWarszawaOPEN
Cebula Jarosław
Warszawa
OPEN
Aldona Mirosz
Celiński MarcinWarszawaSOLO120300
Cenkier Robert
Jarocin
OPEN
120
Chudziński JacekNiemczaOPEN120
Cichorz JacekBystrzejowice DrugieSOLO120300
Ciepielewska Joanna
Czarna
OPEN
120300
Cieszkowski Paweł
Nowy Dwór Mazowiecki
OPEN
120
Cymbała PawełKiełpinOPEN
Dawidek RobertWarszawaOPEN
Dybalski Mariusz
Zdzieszulice Górne
OPEN
Ewelina Dybalska
Dziadosz Łukasz
Głogów Małopolski
SOLO
120300
Dziadura RyszardWólka HyżneńskaOPEN120300
Dziura RyszardRzeszówOPEN120300
Filip ŁukaszHyżneOPEN120300
Flis Aneta
Jarocin
OPEN
120
Flis Kamil
Nowy Dwór Mazowiecki
OPEN
120
Fritz SławomirKrakówSOLO120300
Grabowski Paweł
Słupno
OPEN
120300
Grusza KarolWarszawaSOLOGruszka
Guz MariuszOtrębusySOLO120300
Ignasiak KarolWarszawaOPEN
120300
Iwanek TomaszLublinOPEN120300
Kabała MarcinKoszęcinSOLO
Karolak Kamil
Otwock
SOLO
120300
Kędziorek JarosławDąbrowa GórniczaSOLO120300
Kimel Wojciech
Chorzów
OPEN
120
Kołtun Bartłomiej
Kraśnik
OPEN
120300
Kos KrzysztofKońskieOPEN120300
Kot Grzegorz
Kielce
OPEN
120300Renata kot
Kowalczyk BartoszMińsk MazowieckiOPEN120300
Kubica MarcinSkrzyszówOPEN
120300
Kucharski MichałWarszawaOPEN120300
Majchrowski AndrzejZaczernieOPEN
120300
Marciniec Boguslaw
Zagorzyce
OPEN
120300
Marczewski Marcin
Pruszków
OPEN
120
Martowicz StanisławNozdrzecOPEN120
Mielczarek Michał
Ząbki
SOLO120
Mihułka Sławomir
Podkowa Leśna
OPEN
Milczarek Adrian
Częstochowa
OPEN
120300
Mleczko Wojciech
Wodzisław Śląski
OPEN
Mysiak Janusz
LubartówOPEN
Nikel AdrianCyprzanówOPEN120
Nowak RomanSieradzOPEN120
Nyzio PiotrBłędowa TyczyńskaOPEN
Ozimek Paweł
Puławy
OPEN
120
Pander MariuszZabrzeOPEN120300
Piontek AdamRybnikOPEN120300
Piontek PiotrRybnikOPEN120300
Piórkowski Stanisław
Sierpc
SOLO
120
Pryjomski AdamBydgoszczOPEN120300
Schossler MarcinRzeszówOPEN120
Serafiński Krzysztof
Nowogród
OPEN
120Katarzyna Serafińska
Sibik AndrzejKrakówOPEN
120300
Stefaniak Dobiesław
Izabelin-Dziekanówek
OPEN
Szuścik Marcin
Siedlce
OPEN
120
Tercjak AndrzejMikołajkiSOLO120300
Tercjak IwonaMikołajkiOPEN120300
Trocha Michał
Poznań
OPEN
120300
Wała KamilZabratówkaOPEN120300
Widok PiotrŻerdzinyOPEN120
Woloszczak Arkadiusz
Herzogenaurach
OPEN
Beata Bula-Woloszczak
Wyczyński Tomasz
Toporzysko
OPEN
120300
Zagroba PatrykMalawaOPEN120300
Zbrzeźniak Igor
Raszyn
OPEN

 

Kolejna aktualizacja: 23.02.2024; godz. 18;00