MAŁY PIĘKNY WSCHÓD „250km” – WYNIKI 2024

KLASYFIKACJA GENERALNA/ŁĄCZNA

Miejsce Nr startowy Name Kategoria Cyców, Wojsławice, Wierzbica, Meta
1 3 Janusz Put Open 01:43 03:51 05:39 07:44
2 4 Adam Wolant Open 01:44 03:54 05:40 07:45
3 1 Kamil Głąb Open 01:44 03:53 05:40 07:45
4 6 Tomasz Baran Open 01:44 03:54 05:40 07:45
5 2 Bartłomiej Koleśnik Open 01:43 03:54 05:39 07:45
6 5 Krzysztof Ledzion Open 01:43 03:52 05:39 07:45
7 38 Norbert Szafranowicz Open 01:47 04:09 06:02 08:12
8 40 Maciej Skorko Open 01:47 04:09 06:02 08:14
9 27 Piotr Krakowiak Open 01:52 04:12 06:07 08:19
10 37 Rafał Sobieraj Open 01:47 04:09 06:14 08:33
11 72 Łukasz Ogonek Open 01:56 04:35 06:36 08:50
12 70 Magdalena Łosowska Open 01:56 04:35 06:36 08:50
13 33 Bartosz Sawczuk Open 01:52 04:19 06:30 08:53
14 63 Mirosław Tchórz Open 02:01 04:39 06:41 08:55
15 54 Andrzej Kijek Open 02:00 04:37 06:41 08:59
16 55 Marek Krzemień Open 01:59 04:37 06:41 08:59
17 95 Paweł Łosik Open 02:07 04:53 06:52 09:05
18 23 Marcin Cichosz Open 01:56 04:39 06:40 09:16
19 15 Tomasz Fedoniuk Open 02:00 04:44 06:45 09:21
20 26 Dominik Kryczka Open 01:56 04:37 06:49 09:25
21 25 Piotr Wysocki Open 01:56 04:39 06:50 09:25
22 32 Dawid Wałecki Open 02:06 04:51 07:02 09:31
23 135 Roman Bułka Open 02:01 04:46 07:01 09:39
24 142 Piotr Polak Open 02:05 05:02 07:21 09:50
25 59 Cezary Chądzyński Open 02:00 04:51 07:15 09:50
26 139 Michał Wawer Open 02:02 05:07 07:27 09:56
27 137 Artur Nowak Open 02:06 05:19 07:31 10:02
28 140 Kamil Kuć Open 02:05 04:53 07:22 10:03
29 19 Łukasz Mróz Open 02:01 04:48 07:26 10:07
30 103 Jarosław Duda Open 01:59 04:46 07:14 10:10
31 56 Bartosz Zając Open 02:00 04:38 07:12 10:11
32 48 Marcin Stankowski Open 02:11 05:18 07:47 10:23
33 24 Michał Łukasik Open 01:56 04:50 07:40 10:26
34 88 Maciej Bukowski Open 02:06 05:13 07:43 10:27
35 67 Wojciech Dobrowolski Open 02:01 04:47 07:46 10:28
36 86 Tomasz Becella Open 02:07 05:14 07:44 10:28
37 44 Paweł Dmowski Open 02:06 05:02 07:38 10:28
38 47 Adrian Kędra Open 02:05 05:02 07:38 10:28
39 42 Tomasz Pieronek Open 02:05 05:02 07:38 10:28
40 31 Robert Gawkowski Open 02:06 05:14 07:49 10:38
41 28 Rafał Kądziela Open 02:06 05:15 07:49 10:38
42 91 Małgorzata Smołońska Open 02:07 05:16 07:57 10:40
43 90 Mariusz Kurlapski Open 02:07 05:20 07:56 10:40
44 138 Wiktor Sadowski Open 02:02 05:27 07:52 10:40
45 89 Renata Kozanecka Open 02:06 05:20 07:55 10:40
46 157 Marek Nowak Open 02:02 05:27 07:52 10:40
47 21 Anna Mikiciuk Open 02:20 05:20 07:55 10:43
48 20 Wojciech Mazurkiewicz Open 02:19 05:20 07:54 10:43
49 8 Maciej Barycki Open 02:05 05:11 07:51 10:46
50 10 Adrian Weber Open 02:06 05:13 07:52 10:47
51 9 Wojtek Golonka Open 02:06 05:12 07:52 10:47
52 11 Paweł Mazurek Open 02:06 05:13 07:52 10:47
53 13 Krzysztof Rokicki Open 02:06 05:13 07:52 10:47
54 124 Karol Mucha Open 02:13 05:25 08:03 10:50
55 116 Michał Widełka Open 02:10 05:16 07:54 10:51
56 115 Marcin Kopeć Open 02:10 05:15 07:54 10:51
57 122 Karol Rzepka Open 02:12 05:27 08:03 10:52
58 121 Sławomir Kot Open 02:12 05:24 08:03 10:52
59 123 Marcin Kowalczyk Open 02:12 05:24 08:03 10:53
60 111 Antoni Gugulski Open 02:15 05:19 08:00 10:56
61 17 Grzegorz Kłudka Open 02:16 05:38 08:09 10:58
62 61 Vitalii Diachenko Open 02:14 05:35 08:12 11:03
63 69 Jędrzej Rynkiewicz Open 02:20 05:31 08:14 11:13
64 68 Daniel Szymkiewicz Open 02:16 05:40 08:18 11:13
65 71 Dominik Nowak Open 02:16 05:38 08:22 11:14
66 22 Mariusz Walo Open 01:57 05:04 08:27 11:15
67 107 Olaf Talarowski Open 02:15 05:34 08:19 11:16
68 106 Mariusz Janowski Open 02:15 05:32 08:19 11:16
69 105 Łukasz Siwiński Open 02:15 05:34 08:19 11:16
70 108 Maciej Strzygocki Open 02:15 05:35 08:20 11:17
71 110 Dariusz Bieniek Open 02:15 05:36 08:20 11:17
72 29 Łukasz Łyskowski Open 02:30 06:39 10:02 11:23
73 73 Krystian Klik Open 02:16 05:42 08:30 11:26
74 127 Łukasz Torzecki Open 02:19 05:49 08:35 11:28
75 126 Paweł Dziarkowski Open 02:20 05:50 08:36 11:29
76 125 Grzegorz Buśko Open 02:20 05:49 08:36 11:29
77 132 Piotr Kiełek Open 02:20 05:47 08:36 11:29
78 183 Łukasz Janiak Open 02:22 05:38 08:12 11:36
79 58 Krzysztof Sudia Open 02:06 05:37 08:33 11:43
80 96 Ernest Motyka Open 02:25 05:58 08:46 11:54
81 97 Artur Oleksik Open 02:20 05:47 08:46 11:55
82 46 Daniel Drozd Open 02:20 05:53 08:47 12:04
83 156 Marcin Orybkiewicz Open 02:20 05:52 08:47 12:04
84 119 Maciej Kuzmiek Open 02:19 05:39 08:44 12:05
85 120 Wojciech Siwek Open 02:39 06:01 09:00 12:06
86 109 Danuta Barańska Open 02:37 06:17 09:07 12:12
87 60 Przemysław Klusek Open 02:22 06:13 09:03 12:13
88 150 Szymon Ochyl Open 02:27 06:14 09:03 12:13
89 130 Radosław Olek Open 02:20 05:52 08:52 12:17
90 129 Paweł Błażejowski Open 02:22 05:49 08:52 12:17
91 149 Krzysztof Wiśniewski Open 02:28 06:02 08:50 12:19
92 147 Katarzyna Hamziuk Open 02:28 06:02 08:50 12:19
93 144 Joanna Śledzińska Open 02:34 06:10 08:55 12:24
94 143 Leszek Śledziński Open 02:33 06:10 08:55 12:24
95 146 Maciej Fic Open 02:33 06:09 08:54 12:24
96 87 Dawid Kiliszek Open 02:06 05:39 09:00 12:25
97 112 Robert Randak Open 02:09 05:46 09:05 12:27
98 64 Karol Gruszka Open 02:16 05:44 09:11 12:30
99 82 Kamil Piwowar Open 02:11 05:45 09:06 12:30
100 81 Marcin Podgórski Open 02:11 05:45 09:05 12:30
101 65 Anna Korwin-Kulesza Open 02:16 05:45 09:11 12:31
102 84 Piotr Sarat Open 02:11 05:44 09:06 12:31
103 83 Leszek Swoboda Open 02:11 05:48 09:07 12:35
104 80 Mirosław Ślemp Open 02:11 05:45 09:06 12:35
105 74 Łukasz Dziura Open 02:17 05:52 09:11 12:36
106 62 Tomasz Wójcik Open 02:14 06:03 09:03 12:40
107 78 Renata Dziadura Open 02:16 05:48 09:11 12:40
108 18 Paweł Obolończyk Open 02:25 06:25 09:36 12:56
109 75 Paweł Gnych Open 02:16 05:51 09:11 12:57
110 76 Jacek Longosz Open 02:16 05:51 09:11 12:57
111 77 Paweł Longosz Open 02:16 05:52 09:11 12:57
112 145 Tomasz Brodowicz Open 02:34 06:32 09:25 13:08
113 134 Robert Gładki Open 02:36 06:10 09:30 13:14
114 133 Piotr Dobrowolski Open 02:36 06:13 09:30 13:14
115 12 Konrad Massalski Open 02:14 06:40 09:58 13:14
116 52 Adrian Oleksiak Open 02:14 06:41 09:58 13:15
117 51 Paweł Wróblewski Open 02:14 06:40 09:59 13:15
118 7 Andrzej Rekiel Open 02:45 06:44 09:42 13:28
119 100 Artur Wesoły Open 02:34 06:33 09:42 13:30
120 99 Paulina Kacprzycka Open 02:34 06:30 09:41 13:30
121 101 Sebastian Suwalski Open 02:33 06:30 09:41 13:31
122 102 Paweł Sromek Open 02:34 06:30 09:43 13:31
123 92 Michał Nowosadzki Open 02:35 06:34 09:45 13:32
124 49 Damian Łuba Open 02:16 06:29 10:00 13:35
125 94 Eugeniusz Szpakowski Open 02:35 06:36 09:45 13:43
126 104 Mariusz Kosak Open 02:14 05:56 09:42 13:50
127 53 Ryszard Gładysz Open 02:14 05:57 09:43 13:51
128 16 Jacek Bazela Open 01:20 04:56 07:26 14:08
129 151 Michał Kulig Open 03:00 06:55 10:31 14:49
130 148 Krzysztof Żwirek Open 03:00 07:07 10:51 15:14
131 141 Ewelina Sibik Open 03:05 07:16 10:55 15:19
132 117 Robert Olesiński Open 02:55 07:56 11:31 15:54
133 118 Tomasz Nowak Open 02:54 08:04 11:31 15:54
134 128 Łukasz Mościbroda Open 02:25 05:12 09:11 15:59
135 36 Andrzej Siekierski Open 02:53 08:08 12:16 16:55
136 34 Grzegorz Laczkowski Open 02:54 08:09 12:16 16:55
137 35 Bartosz Zagożdżon Open 02:53 08:07 12:16 16:55
138 39 Angiee Zambrzycka Open 02:10 05:13 07:46
139 113 Jacek Maleszyk Open 02:09

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce Nr startowy Name Kategoria Cyców, Wojsławice, Wierzbica, Meta
1 3 Janusz Put Open 01:43 03:51 05:39 07:44
2 4 Adam Wolant Open 01:44 03:54 05:40 07:45
3 1 Kamil Głąb Open 01:44 03:53 05:40 07:45
4 6 Tomasz Baran Open 01:44 03:54 05:40 07:45
5 2 Bartłomiej Koleśnik Open 01:43 03:54 05:39 07:45
6 5 Krzysztof Ledzion Open 01:43 03:52 05:39 07:45
7 38 Norbert Szafranowicz Open 01:47 04:09 06:02 08:12
8 40 Maciej Skorko Open 01:47 04:09 06:02 08:14
9 27 Piotr Krakowiak Open 01:52 04:12 06:07 08:19
10 37 Rafał Sobieraj Open 01:47 04:09 06:14 08:33
11 72 Łukasz Ogonek Open 01:56 04:35 06:36 08:50
12 70 Magdalena Łosowska Open 01:56 04:35 06:36 08:50
13 33 Bartosz Sawczuk Open 01:52 04:19 06:30 08:53
14 63 Mirosław Tchórz Open 02:01 04:39 06:41 08:55
15 54 Andrzej Kijek Open 02:00 04:37 06:41 08:59
16 55 Marek Krzemień Open 01:59 04:37 06:41 08:59
17 95 Paweł Łosik Open 02:07 04:53 06:52 09:05
18 23 Marcin Cichosz Open 01:56 04:39 06:40 09:16
19 15 Tomasz Fedoniuk Open 02:00 04:44 06:45 09:21
20 26 Dominik Kryczka Open 01:56 04:37 06:49 09:25
21 25 Piotr Wysocki Open 01:56 04:39 06:50 09:25
22 32 Dawid Wałecki Open 02:06 04:51 07:02 09:31
23 135 Roman Bułka Open 02:01 04:46 07:01 09:39
24 142 Piotr Polak Open 02:05 05:02 07:21 09:50
25 59 Cezary Chądzyński Open 02:00 04:51 07:15 09:50
26 139 Michał Wawer Open 02:02 05:07 07:27 09:56
27 137 Artur Nowak Open 02:06 05:19 07:31 10:02
28 140 Kamil Kuć Open 02:05 04:53 07:22 10:03
29 19 Łukasz Mróz Open 02:01 04:48 07:26 10:07
30 103 Jarosław Duda Open 01:59 04:46 07:14 10:10
31 56 Bartosz Zając Open 02:00 04:38 07:12 10:11
32 48 Marcin Stankowski Open 02:11 05:18 07:47 10:23
33 24 Michał Łukasik Open 01:56 04:50 07:40 10:26
34 88 Maciej Bukowski Open 02:06 05:13 07:43 10:27
35 67 Wojciech Dobrowolski Open 02:01 04:47 07:46 10:28
36 86 Tomasz Becella Open 02:07 05:14 07:44 10:28
37 44 Paweł Dmowski Open 02:06 05:02 07:38 10:28
38 47 Adrian Kędra Open 02:05 05:02 07:38 10:28
39 42 Tomasz Pieronek Open 02:05 05:02 07:38 10:28
40 31 Robert Gawkowski Open 02:06 05:14 07:49 10:38
41 28 Rafał Kądziela Open 02:06 05:15 07:49 10:38
42 91 Małgorzata Smołońska Open 02:07 05:16 07:57 10:40
43 90 Mariusz Kurlapski Open 02:07 05:20 07:56 10:40
44 138 Wiktor Sadowski Open 02:02 05:27 07:52 10:40
45 89 Renata Kozanecka Open 02:06 05:20 07:55 10:40
46 157 Marek Nowak Open 02:02 05:27 07:52 10:40
47 21 Anna Mikiciuk Open 02:20 05:20 07:55 10:43
48 20 Wojciech Mazurkiewicz Open 02:19 05:20 07:54 10:43
49 8 Maciej Barycki Open 02:05 05:11 07:51 10:46
50 10 Adrian Weber Open 02:06 05:13 07:52 10:47
51 9 Wojtek Golonka Open 02:06 05:12 07:52 10:47
52 11 Paweł Mazurek Open 02:06 05:13 07:52 10:47
53 13 Krzysztof Rokicki Open 02:06 05:13 07:52 10:47
54 124 Karol Mucha Open 02:13 05:25 08:03 10:50
55 116 Michał Widełka Open 02:10 05:16 07:54 10:51
56 115 Marcin Kopeć Open 02:10 05:15 07:54 10:51
57 122 Karol Rzepka Open 02:12 05:27 08:03 10:52
58 121 Sławomir Kot Open 02:12 05:24 08:03 10:52
59 123 Marcin Kowalczyk Open 02:12 05:24 08:03 10:53
60 111 Antoni Gugulski Open 02:15 05:19 08:00 10:56
61 17 Grzegorz Kłudka Open 02:16 05:38 08:09 10:58
62 61 Vitalii Diachenko Open 02:14 05:35 08:12 11:03
63 69 Jędrzej Rynkiewicz Open 02:20 05:31 08:14 11:13
64 68 Daniel Szymkiewicz Open 02:16 05:40 08:18 11:13
65 71 Dominik Nowak Open 02:16 05:38 08:22 11:14
66 22 Mariusz Walo Open 01:57 05:04 08:27 11:15
67 107 Olaf Talarowski Open 02:15 05:34 08:19 11:16
68 106 Mariusz Janowski Open 02:15 05:32 08:19 11:16
69 105 Łukasz Siwiński Open 02:15 05:34 08:19 11:16
70 108 Maciej Strzygocki Open 02:15 05:35 08:20 11:17
71 110 Dariusz Bieniek Open 02:15 05:36 08:20 11:17
72 29 Łukasz Łyskowski Open 02:30 06:39 10:02 11:23
73 73 Krystian Klik Open 02:16 05:42 08:30 11:26
74 127 Łukasz Torzecki Open 02:19 05:49 08:35 11:28
75 126 Paweł Dziarkowski Open 02:20 05:50 08:36 11:29
76 125 Grzegorz Buśko Open 02:20 05:49 08:36 11:29
77 132 Piotr Kiełek Open 02:20 05:47 08:36 11:29
78 183 Łukasz Janiak Open 02:22 05:38 08:12 11:36
79 58 Krzysztof Sudia Open 02:06 05:37 08:33 11:43
80 96 Ernest Motyka Open 02:25 05:58 08:46 11:54
81 97 Artur Oleksik Open 02:20 05:47 08:46 11:55
82 46 Daniel Drozd Open 02:20 05:53 08:47 12:04
83 156 Marcin Orybkiewicz Open 02:20 05:52 08:47 12:04
84 119 Maciej Kuzmiek Open 02:19 05:39 08:44 12:05
85 120 Wojciech Siwek Open 02:39 06:01 09:00 12:06
86 109 Danuta Barańska Open 02:37 06:17 09:07 12:12
87 60 Przemysław Klusek Open 02:22 06:13 09:03 12:13
88 150 Szymon Ochyl Open 02:27 06:14 09:03 12:13
89 130 Radosław Olek Open 02:20 05:52 08:52 12:17
90 129 Paweł Błażejowski Open 02:22 05:49 08:52 12:17
91 149 Krzysztof Wiśniewski Open 02:28 06:02 08:50 12:19
92 147 Katarzyna Hamziuk Open 02:28 06:02 08:50 12:19
93 144 Joanna Śledzińska Open 02:34 06:10 08:55 12:24
94 143 Leszek Śledziński Open 02:33 06:10 08:55 12:24
95 146 Maciej Fic Open 02:33 06:09 08:54 12:24
96 87 Dawid Kiliszek Open 02:06 05:39 09:00 12:25
97 112 Robert Randak Open 02:09 05:46 09:05 12:27
98 64 Karol Gruszka Open 02:16 05:44 09:11 12:30
99 82 Kamil Piwowar Open 02:11 05:45 09:06 12:30
100 81 Marcin Podgórski Open 02:11 05:45 09:05 12:30
101 65 Anna Korwin-Kulesza Open 02:16 05:45 09:11 12:31
102 84 Piotr Sarat Open 02:11 05:44 09:06 12:31
103 83 Leszek Swoboda Open 02:11 05:48 09:07 12:35
104 80 Mirosław Ślemp Open 02:11 05:45 09:06 12:35
105 74 Łukasz Dziura Open 02:17 05:52 09:11 12:36
106 62 Tomasz Wójcik Open 02:14 06:03 09:03 12:40
107 78 Renata Dziadura Open 02:16 05:48 09:11 12:40
108 18 Paweł Obolończyk Open 02:25 06:25 09:36 12:56
109 75 Paweł Gnych Open 02:16 05:51 09:11 12:57
110 76 Jacek Longosz Open 02:16 05:51 09:11 12:57
111 77 Paweł Longosz Open 02:16 05:52 09:11 12:57
112 145 Tomasz Brodowicz Open 02:34 06:32 09:25 13:08
113 134 Robert Gładki Open 02:36 06:10 09:30 13:14
114 133 Piotr Dobrowolski Open 02:36 06:13 09:30 13:14
115 12 Konrad Massalski Open 02:14 06:40 09:58 13:14
116 52 Adrian Oleksiak Open 02:14 06:41 09:58 13:15
117 51 Paweł Wróblewski Open 02:14 06:40 09:59 13:15
118 7 Andrzej Rekiel Open 02:45 06:44 09:42 13:28
119 100 Artur Wesoły Open 02:34 06:33 09:42 13:30
120 99 Paulina Kacprzycka Open 02:34 06:30 09:41 13:30
121 101 Sebastian Suwalski Open 02:33 06:30 09:41 13:31
122 102 Paweł Sromek Open 02:34 06:30 09:43 13:31
123 92 Michał Nowosadzki Open 02:35 06:34 09:45 13:32
124 49 Damian Łuba Open 02:16 06:29 10:00 13:35
125 94 Eugeniusz Szpakowski Open 02:35 06:36 09:45 13:43
126 104 Mariusz Kosak Open 02:14 05:56 09:42 13:50
127 53 Ryszard Gładysz Open 02:14 05:57 09:43 13:51
128 16 Jacek Bazela Open 01:20 04:56 07:26 14:08
129 151 Michał Kulig Open 03:00 06:55 10:31 14:49
130 148 Krzysztof Żwirek Open 03:00 07:07 10:51 15:14
131 141 Ewelina Sibik Open 03:05 07:16 10:55 15:19
132 117 Robert Olesiński Open 02:55 07:56 11:31 15:54
133 118 Tomasz Nowak Open 02:54 08:04 11:31 15:54
134 128 Łukasz Mościbroda Open 02:25 05:12 09:11 15:59
135 36 Andrzej Siekierski Open 02:53 08:08 12:16 16:55
136 34 Grzegorz Laczkowski Open 02:54 08:09 12:16 16:55
137 35 Bartosz Zagożdżon Open 02:53 08:07 12:16 16:55
138 39 Angiee Zambrzycka Open 02:10 05:13 07:46
139 113 Jacek Maleszyk Open 02:09

KLASYFIKACJA SOLO

Miejsce Nr startowy Name Kategoria Cyców, Wojsławice, Wierzbica, Meta
1 178 Mariusz Cukierski Solo 01:48 04:07 05:52 08:03
2 174 Przemysław Kuświk Solo 02:00 04:33 06:31 08:42
3 175 Bartosz Pochwatka Solo 01:58 04:32 06:34 09:02
4 179 Marcin Komoszyński Solo 01:50 04:21 06:21 09:39
5 181 Maciej Karłowicz Solo 02:17 05:11 07:33 10:15
6 177 Jarosław Ostrowski Solo 02:14 05:28 08:09 11:14
7 180 Michał Kosior Solo 02:27 05:41 08:39 11:27
8 189 Adrian Szymanek Solo 02:24 05:33 08:25 11:41
9 186 Jarosław Warszawski Solo 02:22 05:58 08:39 11:46
10 443 Stanisław Piórkowski Solo 02:34 06:03 08:44 11:52
11 176 Hubert Piotrowski Solo 02:26 06:02 09:09 12:30

LISTA DGRSZ/ WOJSKO/ – KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Drużyna Nazwisko Czas Suma
12Dyw. Zmech Mjr Głąb Kamil 07:47:30 23:22:30
Kpr. Koleśnik Bartłomiej 07:47:30
mł. chor. Put Janusz 07:47:30
Komp.Wojsk Spec. Kijek Andrzej 9:00:00 28:12:00
Krzemień Marek 09:00:00
Zając Bartosz 10:12:00
16Dyw. Zmech Szer. Łosowska Magdalena 8:50:00 28:55:00
por. Ogonek Łukasz 8:51:00
st. kpr.Szymkiewicz Daniel 11:14:00
Dow.Gen.RSZ chor. Krakowiak Piotr 8:20:00 29:02:00
Płk Nowak Artur 10:03:00
Ppłk Kądziela Rafał 10:39:00
19 Bryg.Zmech Szer. Fedoniuk Tomasz 9:21:00 30:29:00
Szer. Mróz Łukasz 10:08:00
st. kpr.  Kłudka Grzegorz 11:00:00
16Bat.Rem. Lotn./21BLT/100Bat. Łączności st. kpr. Becella Tomasz 10:29:00 31:37:00
kpr. Kozanecka Renata 10:41:00
kpt. Bukowski Maciej 10:27:00
5bsp/3GPR/6BPow-Des st. szer. spec. Mucha Karol 10:50:00 32:34:00
kpr. Kot Sławomir 10:52:00
por. Rzepka Karol 10:52:00
11Dyw. Kaw. Panc kpt. Siwiński Łukasz 11:16:00 33:48:00
kpt. Janowski Mariusz 11:16:00
mjr Talarowski Olaf 11:16:00
1BLTr st. kpr. Torzecki Łukasz 11:28:00 34:26:00
st. szer. spec. Dziarkowski Paweł 11:29:00
ppłk Buśko Grzegorz 11:29:00
Komp.Wojsk Spec. Duda Jarosław 10:12:00 37:12:00
Kacprzycka Paulina 13:30:00
Wesoły Artur 13:30:00
12 dywizja Kpt. Pieronek Tomasz 10:28:00
Kpr. Dmowski Paweł 10:29:00

LISTA DGRSZ/ WOJSKO/ – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

NR STOPIEŃ WOJSKOWY IMIĘ JEDNOSTKA CYCÓW WOJSŁAWICE WIERZBICA META
1 3 MŁ.CHOR. Janusz Put 12Dyw. Zmech 01:43 03:51 05:39 07:44
2 4 MŁ.CHOR. Adam Wolant 12Dyw. Zmech 01:44 03:54 05:40 07:45
3 1 MJR Kamil Głąb 12Dyw. Zmech 01:44 03:53 05:40 07:45
4 6 ST. KPR. Tomasz Baran 12Dyw. Zmech 01:44 03:54 05:40 07:45
5 2 KPR. Bartłomiej Koleśnik 12Dyw. Zmech 01:43 03:54 05:39 07:45
6 5 ST. CHOR Krzysztof Ledzion 12Dyw. Zmech 01:43 03:52 05:39 07:45
7 27 CHOR. Piotr Krakowiak Dow.Gen.RSZ 01:52 04:12 06:07 08:19
8 72 POR. Łukasz Ogonek 16Dyw. Zmech 01:56 04:35 06:36 08:50
9 70 SZER. Magdalena Łosowska 16Dyw. Zmech 01:56 04:35 06:36 08:50
10 54 Andrzej Kijek Komp.Wojsk Spec. 02:00 04:37 06:41 08:59
11 55 Marek Krzemień Komp.Wojsk Spec. 01:59 04:37 06:41 08:59
12 15 SZER. Tomasz Fedoniuk 19 Bryg.Zmech 02:00 04:44 06:45 09:21
13 137 PŁK Artur Nowak Dow.Gen.RSZ 02:06 05:19 07:31 10:02
14 19 SZER. Łukasz Mróz 19 Bryg.Zmech 02:01 04:48 07:26 10:07
15 103 Jarosław Duda Komp.Wojsk Spec. 01:59 04:46 07:14 10:10
16 56 Bartosz Zając Komp.Wojsk Spec. 02:00 04:38 07:12 10:11
17 88 KPT. Maciej Bukowski 16Bat.Rem.Lotn 02:06 05:13 07:43 10:27
18 86 ST. KPR. Tomasz Becella 16Bat.Rem.Lotn 02:07 05:14 07:44 10:28
19 44 KPR. Paweł Dmowski 12Dyw. Zmech 02:06 05:02 07:38 10:28
20 42 KPT. Tomasz Pieronek 12Dyw. Zmech 02:05 05:02 07:38 10:28
21 31 PPŁK Robert Gawkowski Dow.Gen.RSZ 02:06 05:14 07:49 10:38
22 28 PPŁ Rafał Kądziela Dow.Gen.RSZ 02:06 05:15 07:49 10:38
23 91 SZER. Małgorzata Smołońska 100bat. Łączonści 02:07 05:16 07:57 10:40
24 90 ST. CHOR. Mariusz Kurlapski 21BLT 02:07 05:20 07:56 10:40
25 89 KPR. Renata Kozanecka 21BLT 02:06 05:20 07:55 10:40
26 124 ST. SZER. SPEC. Karol Mucha 6BPPow-Des 02:13 05:25 08:03 10:50
27 122 POR. Karol Rzepka 3GPR 02:12 05:27 08:03 10:52
28 121 KPR. Sławomir Kot 3GPR 02:12 05:24 08:03 10:52
29 123 ST. SZER. SPEC. Marcin Kowalczyk 6BPPow-Des 02:12 05:24 08:03 10:53
30 17 ST.KPR. Grzegorz Kłudka 19 Bryg.Zmech 02:16 05:38 08:09 10:58
31 69 KPR. Jędrzej Rynkiewicz 16Dyw. Zmech 02:20 05:31 08:14 11:13
32 68 ST. KPR. Daniel Szymkiewicz 16Dyw. Zmech 02:16 05:40 08:18 11:13
33 71 ST. SZER. SPEC. Dominik Nowak 16Dyw. Zmech 02:16 05:38 08:22 11:14
34 107 MJR. Olaf Talarowski 11Dyw. Kaw. Panc 02:15 05:34 08:19 11:16
35 106 KPT. Mariusz Janowski 11Dyw. Kaw. Panc 02:15 05:32 08:19 11:16
36 105 KPT. Łukasz Siwiński 11Dyw. Kaw. Panc 02:15 05:34 08:19 11:16
37 108 PPŁK Maciej Strzygocki 11Dyw. Kaw. Panc 02:15 05:35 08:20 11:17
38 29 MJR Łukasz Łyskowski Dow.Gen.RSZ 02:30 06:39 10:02 11:23
39 127 ST. KPR. Łukasz Torzecki 1BLTr 02:19 05:49 08:35 11:28
40 126 ST. SZER. SPEC. Paweł Dziarkowski 1BLTr 02:20 05:50 08:36 11:29
41 125 PPŁK Grzegorz Buśko 1BLTr 02:20 05:49 08:36 11:29
42 132 ST. CHOR. SZTAB. Piotr Kiełek 1BLTr 02:20 05:47 08:36 11:29
43 58 Krzysztof Sudia Komp.Wojsk Spec. 02:06 05:37 08:33 11:43
44 119 MŁ.CHOR. Maciej Kuzmiek 5bsp 02:19 05:39 08:44 12:05
45 120 ST. SZER. SPEC. Wojciech Siwek 5bsp 02:39 06:01 09:00 12:06
46 60 KPR. Przemysław Klusek 19 Bryg.Zmech 02:22 06:13 09:03 12:13
47 130 ST. SIERŻ. Radosław Olek 1BLTr 02:20 05:52 08:52 12:17
48 129 ST. SZER. SPEC. Paweł Błażejowski 1BLTr 02:22 05:49 08:52 12:17
49 18 ST.KPR. Paweł Obolończyk 19 Bryg.Zmech 02:25 06:25 09:36 12:56
50 100 Artur Wesoły Komp.Wojsk Spec. 02:34 06:33 09:42 13:30
51 99 Paulina Kacprzycka Komp.Wojsk Spec. 02:34 06:30 09:41 13:30
52 101 Sebastian Suwalski Komp.Wojsk Spec. 02:33 06:30 09:41 13:31
53 102 Paweł Sromek Komp.Wojsk Spec. 02:34 06:30 09:43 13:31
54 16 ST. SZER. SPEC. Jacek Bazela 19 Bryg.Zmech 01:20 04:56 07:26 14:08
55 128 PLUT. Łukasz Mościbroda 1BLTr 02:25 05:12 09:11 15:59